Skyworks Solutions Inc. 511JCA133M333CAG
Part No.:
511JCA133M333CAG
Datasheet:
Anpu511JCA133M333CAG.pdf
Frequency:
133.333 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511JCA133M333CAG on Anpu?
3. Are the 511JCA133M333CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA133M333CAG?
Image 511JCA133M333CAGR 511JCA133M333CAG
Part Number 511JCA133M333CAGR 511JCA133M333CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.333 MHz 133.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)