Skyworks Solutions Inc. 511JCA135M000CAG
Part No.:
511JCA135M000CAG
Datasheet:
Anpu511JCA135M000CAG.pdf
Frequency:
135 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511JCA135M000CAG on Anpu?
3. Are the 511JCA135M000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA135M000CAG?
Image 511JCA135M000CAGR 511JCA135M000CAG
Part Number 511JCA135M000CAGR 511JCA135M000CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 135 MHz 135 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)