Skyworks Solutions Inc. 511JCA233M333BAGR
Part No.:
511JCA233M333BAGR
Datasheet:
Anpu511JCA233M333BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 233.3330MHZ LVDS SMD
Frequency:
233.333 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511JCA233M333BAGR on Anpu?
3. Are the 511JCA233M333BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA233M333BAGR?
Image 511JCA233M333BAGR
Part Number 511JCA233M333BAGR
Type XO (Standard)
Frequency 233.333 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm)