Skyworks Solutions Inc. 511JCA245M760BAGR
Part No.:
511JCA245M760BAGR
Datasheet:
Anpu511JCA245M760BAGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
245.76 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 511JCA245M760BAGR on Anpu?
3. Are the 511JCA245M760BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA245M760BAGR?
Image 511JCA245M760BAGR
Part Number 511JCA245M760BAGR
Type XO (Standard)
Frequency 245.76 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)