Skyworks Solutions Inc. 511MBA148M500BAG
Part No.:
511MBA148M500BAG
Datasheet:
Anpu511MBA148M500BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ CMOS SMD
Frequency:
148.5 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511MBA148M500BAG on Anpu?
3. Are the 511MBA148M500BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511MBA148M500BAG?
Image 511MBA148M500BAGR 511MBA148M500BAG
Part Number 511MBA148M500BAGR 511MBA148M500BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 148.5 MHz 148.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)