Skyworks Solutions Inc. 511NCA106M250AAG
Part No.:
511NCA106M250AAG
Datasheet:
Anpu511NCA106M250AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ CMOS SMD
Frequency:
106.25 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511NCA106M250AAG on Anpu?
3. Are the 511NCA106M250AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511NCA106M250AAG?
Image 511NCA106M250AAGR 511NCA106M250AAG
Part Number 511NCA106M250AAGR 511NCA106M250AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)