Skyworks Solutions Inc. 511NCA125M000AAG
Part No.:
511NCA125M000AAG
Datasheet:
Anpu511NCA125M000AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
125 MHz
Output:
CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511NCA125M000AAG on Anpu?
3. Are the 511NCA125M000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511NCA125M000AAG?
Image 511NCA125M000AAGR 511NCA125M000AAG
Part Number 511NCA125M000AAGR 511NCA125M000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS, Dual (Complementary) CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)