Skyworks Solutions Inc. 511SBA156M250AAGR
Part No.:
511SBA156M250AAGR
Datasheet:
Anpu511SBA156M250AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511SBA156M250AAGR on Anpu?
3. Are the 511SBA156M250AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511SBA156M250AAGR?
Image 511SBA156M250AAGR
Part Number 511SBA156M250AAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si511
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 1.8V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)