Skyworks Solutions Inc. 511SBA156M250CAG
Part No.:
511SBA156M250CAG
Datasheet:
Anpu511SBA156M250CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency:
156.25 MHz
Output:
CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511SBA156M250CAG on Anpu?
3. Are the 511SBA156M250CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511SBA156M250CAG?
Image 511SBA156M250CAGR 511SBA156M250CAG
Part Number 511SBA156M250CAGR 511SBA156M250CAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS, Dual (Complementary) CMOS, Dual (Complementary)
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)