Skyworks Solutions Inc. 511SBB156M250BAG
Part No.:
511SBB156M250BAG
Datasheet:
Anpu511SBB156M250BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.050" (1.28mm)
1. How to order 511SBB156M250BAG on Anpu?
3. Are the 511SBB156M250BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511SBB156M250BAG?
Image 511SBB156M250BAGR 511SBB156M250BAG
Part Number 511SBB156M250BAGR 511SBB156M250BAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.050" (1.28mm) 0.050" (1.28mm)