Skyworks Solutions Inc. 515ACA100M000CAGR
Part No.:
515ACA100M000CAGR
Datasheet:
Anpu515ACA100M000CAGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
46mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 515ACA100M000CAGR on Anpu?
3. Are the 515ACA100M000CAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515ACA100M000CAGR?
Image 515ACA100M000CAGR
Part Number 515ACA100M000CAGR
Type VCXO
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 46mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)