Skyworks Solutions Inc. 515ACA122M880CAGR
Part No.:
515ACA122M880CAGR
Datasheet:
Anpu515ACA122M880CAGR.pdf
Frequency:
122.88 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
46mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 515ACA122M880CAGR on Anpu?
3. Are the 515ACA122M880CAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515ACA122M880CAGR?
Image 515ACA122M880CAGR
Part Number 515ACA122M880CAGR
Type VCXO
Frequency 122.88 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 46mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)