Skyworks Solutions Inc. 515ACAM457000CAGR
Part No.:
515ACAM457000CAGR
Datasheet:
Anpu515ACAM457000CAGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
457 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
46mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 515ACAM457000CAGR on Anpu?
3. Are the 515ACAM457000CAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515ACAM457000CAGR?
Image 515ACAM457000CAGR
Part Number 515ACAM457000CAGR
Type VCXO
Frequency 457 kHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 46mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)