Skyworks Solutions Inc. 515BCA122M880CAGR
Part No.:
515BCA122M880CAGR
Datasheet:
Anpu515BCA122M880CAGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
122.88 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 515BCA122M880CAGR on Anpu?
3. Are the 515BCA122M880CAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515BCA122M880CAGR?
Image 515BCA122M880CAGR
Part Number 515BCA122M880CAGR
Type VCXO
Frequency 122.88 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)