Skyworks Solutions Inc. 515BCA24M0000BAGR
Part No.:
515BCA24M0000BAGR
Datasheet:
Anpu515BCA24M0000BAGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
24 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515BCA24M0000BAGR on Anpu?
3. Are the 515BCA24M0000BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515BCA24M0000BAGR?
Image 515BCA24M0000BAGR
Part Number 515BCA24M0000BAGR
Type VCXO
Frequency 24 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)