Skyworks Solutions Inc. 515BCB27M0000CAGR
Part No.:
515BCB27M0000CAGR
Datasheet:
Anpu515BCB27M0000CAGR.pdf
Frequency:
27 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 515BCB27M0000CAGR on Anpu?
3. Are the 515BCB27M0000CAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515BCB27M0000CAGR?
Image 515BCB27M0000CAGR
Part Number 515BCB27M0000CAGR
Type VCXO
Frequency 27 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 26mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)