Skyworks Solutions Inc. 515CAA32M7680AAG
Part No.:
515CAA32M7680AAG
Datasheet:
Anpu515CAA32M7680AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Frequency:
32.768 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CAA32M7680AAG on Anpu?
3. Are the 515CAA32M7680AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CAA32M7680AAG?
Image 515CAA32M7680AAGR 515CAA32M7680AAG
Part Number 515CAA32M7680AAGR 515CAA32M7680AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 32.768 MHz 32.768 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)