Skyworks Solutions Inc. 515CAA7M50000AAG
Part No.:
515CAA7M50000AAG
Datasheet:
Anpu515CAA7M50000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 7.5000MHZ CMOS SMD
Frequency:
7.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CAA7M50000AAG on Anpu?
3. Are the 515CAA7M50000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CAA7M50000AAG?
Image 515CAA7M50000AAGR 515CAA7M50000AAG
Part Number 515CAA7M50000AAGR 515CAA7M50000AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 7.5 MHz 7.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)