Skyworks Solutions Inc. 515CAAM928000AAG
Part No.:
515CAAM928000AAG
Datasheet:
Anpu515CAAM928000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 928.0000KHZ CMOS
Frequency:
928 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CAAM928000AAG on Anpu?
3. Are the 515CAAM928000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CAAM928000AAG?
Image 515CAAM928000AAGR 515CAAM928000AAG
Part Number 515CAAM928000AAGR 515CAAM928000AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 928 kHz 928 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)