Skyworks Solutions Inc. 515CBA28M9350AAG
Part No.:
515CBA28M9350AAG
Datasheet:
Anpu515CBA28M9350AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 28.9350MHZ CMOS
Frequency:
28.935 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±80ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CBA28M9350AAG on Anpu?
3. Are the 515CBA28M9350AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CBA28M9350AAG?
Image 515CBA28M9350AAGR 515CBA28M9350AAG
Part Number 515CBA28M9350AAGR 515CBA28M9350AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 28.935 MHz 28.935 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±80ppm ±80ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)