Skyworks Solutions Inc. 515CBA7M68000AAG
Part No.:
515CBA7M68000AAG
Datasheet:
Anpu515CBA7M68000AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
7.68 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±80ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CBA7M68000AAG on Anpu?
3. Are the 515CBA7M68000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CBA7M68000AAG?
Image 515CBA7M68000AAGR 515CBA7M68000AAG
Part Number 515CBA7M68000AAGR 515CBA7M68000AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 7.68 MHz 7.68 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±80ppm ±80ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)