Skyworks Solutions Inc. 515CCA18M0000AAG
Part No.:
515CCA18M0000AAG
Datasheet:
Anpu515CCA18M0000AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Packaging:
Strip
Frequency:
18 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CCA18M0000AAG on Anpu?
3. Are the 515CCA18M0000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CCA18M0000AAG?
Image 515CCA18M0000AAGR 515CCA18M0000AAG
Part Number 515CCA18M0000AAGR 515CCA18M0000AAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si515 Si515
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type VCXO VCXO
Frequency 18 MHz 18 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)