Skyworks Solutions Inc. 515CCA30M0000AAGR
Part No.:
515CCA30M0000AAGR
Datasheet:
Anpu515CCA30M0000AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 30.0000MHZ CMOS
Frequency:
30 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CCA30M0000AAGR on Anpu?
3. Are the 515CCA30M0000AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CCA30M0000AAGR?
Image 515CCA30M0000AAGR
Part Number 515CCA30M0000AAGR
Type VCXO
Frequency 30 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)