Skyworks Solutions Inc. 515CCA32M7680AAGR
Part No.:
515CCA32M7680AAGR
Datasheet:
Anpu515CCA32M7680AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Frequency:
32.768 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CCA32M7680AAGR on Anpu?
3. Are the 515CCA32M7680AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CCA32M7680AAGR?
Image 515CCA32M7680AAGR
Part Number 515CCA32M7680AAGR
Type VCXO
Frequency 32.768 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)