Skyworks Solutions Inc. 515CCA6M78000CAG
Part No.:
515CCA6M78000CAG
Datasheet:
Anpu515CCA6M78000CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
6.78 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 515CCA6M78000CAG on Anpu?
3. Are the 515CCA6M78000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CCA6M78000CAG?
Image 515CCA6M78000CAGR 515CCA6M78000CAG
Part Number 515CCA6M78000CAGR 515CCA6M78000CAG
Type VCXO VCXO
Frequency 6.78 MHz 6.78 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)