Skyworks Solutions Inc. 515CCA93M3120AAG
Part No.:
515CCA93M3120AAG
Datasheet:
Anpu515CCA93M3120AAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Frequency:
93.312 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CCA93M3120AAG on Anpu?
3. Are the 515CCA93M3120AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CCA93M3120AAG?
Image 515CCA93M3120AAGR 515CCA93M3120AAG
Part Number 515CCA93M3120AAGR 515CCA93M3120AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 93.312 MHz 93.312 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)