Skyworks Solutions Inc. 515CDA17M1776BAG
Part No.:
515CDA17M1776BAG
Datasheet:
Anpu515CDA17M1776BAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
17.1776 MHz
Function:
Amplitude Control
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515CDA17M1776BAG on Anpu?
3. Are the 515CDA17M1776BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDA17M1776BAG?
Image 515CDA17M1776BAGR 515CDA17M1776BAG
Part Number 515CDA17M1776BAGR 515CDA17M1776BAG
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Type VCXO VCXO
Frequency 17.1776 MHz 17.1776 MHz
Function Amplitude Control Amplitude Control
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)