Skyworks Solutions Inc. 515CDA22M5792AAG
Part No.:
515CDA22M5792AAG
Datasheet:
Anpu515CDA22M5792AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 22.5792MHZ CMOS
Frequency:
22.5792 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDA22M5792AAG on Anpu?
3. Are the 515CDA22M5792AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDA22M5792AAG?
Image 515CDA22M5792AAGR 515CDA22M5792AAG
Part Number 515CDA22M5792AAGR 515CDA22M5792AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 22.5792 MHz 22.5792 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)