Skyworks Solutions Inc. 515CDA43M1000AAG
Part No.:
515CDA43M1000AAG
Datasheet:
Anpu515CDA43M1000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 43.1000MHZ CMOS
Frequency:
43.1 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDA43M1000AAG on Anpu?
3. Are the 515CDA43M1000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDA43M1000AAG?
Image 515CDA43M1000AAGR 515CDA43M1000AAG
Part Number 515CDA43M1000AAGR 515CDA43M1000AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 43.1 MHz 43.1 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)