Skyworks Solutions Inc. 515CDA45M0000AAG
Part No.:
515CDA45M0000AAG
Datasheet:
Anpu515CDA45M0000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 45.0000MHZ CMOS
Frequency:
45 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDA45M0000AAG on Anpu?
3. Are the 515CDA45M0000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDA45M0000AAG?
Image 515CDA45M0000AAGR 515CDA45M0000AAG
Part Number 515CDA45M0000AAGR 515CDA45M0000AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 45 MHz 45 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)