Skyworks Solutions Inc. 515CDA77M7600AAG
Part No.:
515CDA77M7600AAG
Datasheet:
Anpu515CDA77M7600AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ CMOS
Frequency:
77.76 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDA77M7600AAG on Anpu?
3. Are the 515CDA77M7600AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDA77M7600AAG?
Image 515CDA77M7600AAGR 515CDA77M7600AAG
Part Number 515CDA77M7600AAGR 515CDA77M7600AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 77.76 MHz 77.76 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)