Skyworks Solutions Inc. 515CDB117M675AAG
Part No.:
515CDB117M675AAG
Datasheet:
Anpu515CDB117M675AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 117.6750MHZ CMOS
Frequency:
117.675 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDB117M675AAG on Anpu?
3. Are the 515CDB117M675AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDB117M675AAG?
Image 515CDB117M675AAGR 515CDB117M675AAG
Part Number 515CDB117M675AAGR 515CDB117M675AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 117.675 MHz 117.675 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)