Skyworks Solutions Inc. 515CDB62M8375AAG
Part No.:
515CDB62M8375AAG
Datasheet:
Anpu515CDB62M8375AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 62.8375MHZ CMOS
Frequency:
62.8375 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDB62M8375AAG on Anpu?
3. Are the 515CDB62M8375AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDB62M8375AAG?
Image 515CDB62M8375AAGR 515CDB62M8375AAG
Part Number 515CDB62M8375AAGR 515CDB62M8375AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 62.8375 MHz 62.8375 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)