Skyworks Solutions Inc. 515CDBM100000AAG
Part No.:
515CDBM100000AAG
Datasheet:
Anpu515CDBM100000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 100.0000KHZ CMOS
Frequency:
100 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 515CDBM100000AAG on Anpu?
3. Are the 515CDBM100000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515CDBM100000AAG?
Image 515CDBM100000AAGR 515CDBM100000AAG
Part Number 515CDBM100000AAGR 515CDBM100000AAG
Type VCXO VCXO
Frequency 100 kHz 100 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 29mA 29mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)