Skyworks Solutions Inc. 515MAB8M19200BAGR
Part No.:
515MAB8M19200BAGR
Datasheet:
Anpu515MAB8M19200BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 8.1920MHZ CMOS SMD
Frequency:
8.192 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515MAB8M19200BAGR on Anpu?
3. Are the 515MAB8M19200BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515MAB8M19200BAGR?
Image 515MAB8M19200BAGR
Part Number 515MAB8M19200BAGR
Type VCXO
Frequency 8.192 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)