Skyworks Solutions Inc. 515NAB15M3600BAGR
Part No.:
515NAB15M3600BAGR
Datasheet:
Anpu515NAB15M3600BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ CMOS
Frequency:
15.36 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±100ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515NAB15M3600BAGR on Anpu?
3. Are the 515NAB15M3600BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515NAB15M3600BAGR?
Image 515NAB15M3600BAGR
Part Number 515NAB15M3600BAGR
Type VCXO
Frequency 15.36 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)