Skyworks Solutions Inc. 515NCA49M1520BAGR
Part No.:
515NCA49M1520BAGR
Datasheet:
Anpu515NCA49M1520BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 49.1520MHZ CMOS
Frequency:
49.152 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515NCA49M1520BAGR on Anpu?
3. Are the 515NCA49M1520BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515NCA49M1520BAGR?
Image 515NCA49M1520BAGR
Part Number 515NCA49M1520BAGR
Type VCXO
Frequency 49.152 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)