Skyworks Solutions Inc. 515NCB6M78000BAGR
Part No.:
515NCB6M78000BAGR
Datasheet:
Anpu515NCB6M78000BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 6.7800MHZ CMOS SMD
Frequency:
6.78 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515NCB6M78000BAGR on Anpu?
3. Are the 515NCB6M78000BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515NCB6M78000BAGR?
Image 515NCB6M78000BAGR
Part Number 515NCB6M78000BAGR
Type VCXO
Frequency 6.78 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)