Skyworks Solutions Inc. 515NDA125M000BAGR
Part No.:
515NDA125M000BAGR
Datasheet:
Anpu515NDA125M000BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±30ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515NDA125M000BAGR on Anpu?
3. Are the 515NDA125M000BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515NDA125M000BAGR?
Image 515NDA125M000BAGR
Part Number 515NDA125M000BAGR
Type VCXO
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)