Skyworks Solutions Inc. 515QAB14M7494BAGR
Part No.:
515QAB14M7494BAGR
Datasheet:
Anpu515QAB14M7494BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 14.7494MHZ CMOS
Frequency:
14.7494 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±80ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515QAB14M7494BAGR on Anpu?
3. Are the 515QAB14M7494BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515QAB14M7494BAGR?
Image 515QAB14M7494BAGR
Part Number 515QAB14M7494BAGR
Type VCXO
Frequency 14.7494 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±80ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)