Skyworks Solutions Inc. 515QBA54M0000BAGR
Part No.:
515QBA54M0000BAGR
Datasheet:
Anpu515QBA54M0000BAGR.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 54.0000MHZ CMOS
Frequency:
54 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
±50ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
29mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 515QBA54M0000BAGR on Anpu?
3. Are the 515QBA54M0000BAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 515QBA54M0000BAGR?
Image 515QBA54M0000BAGR
Part Number 515QBA54M0000BAGR
Type VCXO
Frequency 54 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 29mA
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)