Skyworks Solutions Inc. 530AB000185DGR
Part No.:
530AB000185DGR
Datasheet:
Anpu530AB000185DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 185.0000KHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
185 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AB000185DGR on Anpu?
3. Are the 530AB000185DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AB000185DGR?
Image 530AB000185DGR
Part Number 530AB000185DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 185 kHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)