Skyworks Solutions Inc. 530AB000280DG
Part No.:
530AB000280DG
Datasheet:
Anpu530AB000280DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 280.0000KHZ LVPECL
Packaging:
Strip
Frequency:
280 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AB000280DG on Anpu?
3. Are the 530AB000280DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AB000280DG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 530AB000280DG.
Image 530AB000280DGR 530AB000280DG
Part Number 530AB000280DGR 530AB000280DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 280 kHz 280 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)