Skyworks Solutions Inc. 530AC114M285DGR
Part No.:
530AC114M285DGR
Datasheet:
Anpu530AC114M285DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
114.285 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AC114M285DGR on Anpu?
3. Are the 530AC114M285DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AC114M285DGR?
Image 530AC114M285DGR
Part Number 530AC114M285DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 114.285 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)