Skyworks Solutions Inc. 530AC121M109DG
Part No.:
530AC121M109DG
Datasheet:
Anpu530AC121M109DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVPECL
Packaging:
Strip
Frequency:
121.109 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AC121M109DG on Anpu?
3. Are the 530AC121M109DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AC121M109DG?
Image 530AC121M109DGR 530AC121M109DG
Part Number 530AC121M109DGR 530AC121M109DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 121.109 MHz 121.109 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)