Skyworks Solutions Inc. 530AC13M1313DG
Part No.:
530AC13M1313DG
Datasheet:
Anpu530AC13M1313DG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Strip
Frequency:
13.1313 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AC13M1313DG on Anpu?
3. Are the 530AC13M1313DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AC13M1313DG?
Image 530AC13M1313DGR 530AC13M1313DG
Part Number 530AC13M1313DGR 530AC13M1313DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 13.1313 MHz 13.1313 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)