Skyworks Solutions Inc. 530BC17M2800DGR
Part No.:
530BC17M2800DGR
Datasheet:
Anpu530BC17M2800DGR.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
17.28 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530BC17M2800DGR on Anpu?
3. Are the 530BC17M2800DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530BC17M2800DGR?
Image 530BC17M2800DGR
Part Number 530BC17M2800DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 17.28 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)