Skyworks Solutions Inc. 530BC75M4880DGR
Part No.:
530BC75M4880DGR
Datasheet:
Anpu530BC75M4880DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 75.4880MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
75.488 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530BC75M4880DGR on Anpu?
3. Are the 530BC75M4880DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530BC75M4880DGR?
Image 530BC75M4880DGR
Part Number 530BC75M4880DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 75.488 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)