Skyworks Solutions Inc. 530BC77M0480DGR
Part No.:
530BC77M0480DGR
Datasheet:
Anpu530BC77M0480DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 77.0480MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
77.048 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530BC77M0480DGR on Anpu?
3. Are the 530BC77M0480DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530BC77M0480DGR?
Image 530BC77M0480DGR
Part Number 530BC77M0480DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 77.048 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 98mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)