Skyworks Solutions Inc. 530EC121M109DGR
Part No.:
530EC121M109DGR
Datasheet:
Anpu530EC121M109DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
121.109 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530EC121M109DGR on Anpu?
3. Are the 530EC121M109DGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530EC121M109DGR?
Image 530EC121M109DGR
Part Number 530EC121M109DGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 121.109 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 121mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)